095-909-175L050
DigiKeys varenummer
095-909-175L050-ND
Producenter
Producentens varenummer
095-909-175L050
Beskrivelse
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 50'
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial N-type til N-type LMR 400 600,0" (15,2m) 50,0'
Kategori
2. Kontakts køn
Han
Producenter
Amphenol RF
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Længde
600,0" (15,2m) 50,0'
Emballage
Pose
Kabeltype
LMR 400
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
N-type til N-type
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (hun)
Frekvens - Maks.
6 GHz