095-850-294M500
DigiKeys varenummer
115-095-850-294M500-ND
Producenter
Producentens varenummer
095-850-294M500
Beskrivelse
COAX CBL TNC TO TNC 16.4'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial TNC til TNC RG-58 196,9" (5,0m) 16,4'
Længde
196,9" (5,0m) 16,4'
Kabeltype
RG-58
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
TNC til TNC
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
TNC-hanstik
Frekvens - Maks.
6 GHz