095-850-278M500
DigiKeys varenummer
115-095-850-278M500-ND
Producenter
Producentens varenummer
095-850-278M500
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO BNC 16.4'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til BNC LMR 240 196,9" (5,0m) 16,4'
Længde
196,9" (5,0m) 16,4'
Kabeltype
LMR 240
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
BNC til BNC
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Frekvens - Maks.
3 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C