095-850-277M050
DigiKeys varenummer
115-095-850-277M050-ND
Producenter
Producentens varenummer
095-850-277M050
Beskrivelse
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial BNC til BNC LMR 195 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Længde
19,69" (500,00mm)
Kabeltype
LMR 195
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
BNC til BNC
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
BNC hanstik
Frekvens - Maks.
3 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C