095-850-220M050
DigiKeys varenummer
ARF3437-ND
Producenter
Producentens varenummer
095-850-220M050
Beskrivelse
COAX CBL TNC TO TNC 19.6"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial TNC til TNC LMR 200 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
19,69" (500,00mm)
Serie
Kabeltype
LMR 200
Emballage
Pose
Kabel-impedans
50 Ohms
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
TNC til TNC
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse
TNC-hanstik
Farve
Sort
1. Kontakts køn
Han
Funktioner
Afskærmet
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C