SND50S5R70T2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SND50S5R70T2G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND50S5R70T2G
DigiKeys varenummer
4306-SND50S5R70T2G-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND50S5R70T2G
Beskrivelse
SND50S5R70T2G
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
9A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C