SND50S1200E2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SND50S1200E2G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND50S1200E2G
DigiKeys varenummer
4306-SND50S1200E2G-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND50S1200E2G
Beskrivelse
SND50S1200E2G
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Strømklassificering (AMPS)
9A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
26-30 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C