SND37M5R70TG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Billede for SND37M5R70TG er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND37M5R70TG
DigiKeys varenummer
4306-SND37M5R70TG-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND37M5R70TG
Beskrivelse
SND37M5R70TG
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
9A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C