SND37M200T2G/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Billede for SND37M200T2G/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND37M200T2G/AA
DigiKeys varenummer
4306-SND37M200T2G/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND37M200T2G/AA
Beskrivelse
SND37M200T2G/AA
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
9A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C