SND25S5R80TG/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SND25S5R80TG/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND25S5R80TG/AA
DigiKeys varenummer
4306-SND25S5R80TG/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND25S5R80TG/AA
Beskrivelse
SND25S5R80TG/AA
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
9A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C