SND25S1200T2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SND25S1200T2G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SND25S1200T2G
DigiKeys varenummer
4306-SND25S1200T2G-ND
Producenter
Producentens varenummer
SND25S1200T2G
Beskrivelse
SND25S1200T2G
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
9A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
26-30 AWG
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C