SDD26M3S500G/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for SDD26M3S500G/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SDD26M3S500G/AA
DigiKeys varenummer
4306-SDD26M3S500G/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDD26M3S500G/AA
Beskrivelse
SDD26M3S500G/AA
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Messing, Guldbelagt
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Farve
Blå
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C