SDD104S4R600G/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SDD104S4R600G/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SDD104S4R600G/AA
DigiKeys varenummer
4306-SDD104S4R600G/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDD104S4R600G/AA
Beskrivelse
SDD104S4R600G/AA
Detaljeret beskrivelse
104 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C