SD25M100E0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for SD25M100E0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SD25M100E0/AA
DigiKeys varenummer
4306-SD25M100E0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SD25M100E0/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C