SD15F32S0T2X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Datablad
Billede for SD15F32S0T2X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SD15F32S0T2X/AA
DigiKeys varenummer
4306-SD15F32S0T2X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
SD15F32S0T2X/AA
Beskrivelse
SD15F32S0T2X/AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A)
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA), Nylon, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C