RD50S10ANE6S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50S10ANE6S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50S10ANE6S/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD50S10ANE6S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50S10ANE6S/AA
Beskrivelse
RD50S10ANE6S/AA
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C