RD50M10GEX kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50M10GEX er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50M10GEX
DigiKeys varenummer
4306-RD50M10GEX-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50M10GEX
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Funktioner
Hætte, kabelklemme, monterings hardware, afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C