RD50M10AN0Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD50M10AN0Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD50M10AN0Z
DigiKeys varenummer
4306-RD50M10AN0Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD50M10AN0Z
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C