RD37M1S500X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD37M1S500X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD37M1S500X
DigiKeys varenummer
4306-RD37M1S500X-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD37M1S500X
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C