RD37M10ANEZ/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD37M10ANEZ/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD37M10ANEZ/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD37M10ANEZ/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD37M10ANEZ/AA
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C