RD25S10GEX/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 13
På lager: 0
Billede for RD25S10GEX/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD25S10GEX/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD25S10GEX/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD25S10GEX/AA
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, kabelklemme, monterings hardware, afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C