RD25M10ANE0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD25M10ANE0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD25M10ANE0
DigiKeys varenummer
4306-RD25M10ANE0-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD25M10ANE0
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
11A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C