RD25M10AN0S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD25M10AN0S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD25M10AN0S
DigiKeys varenummer
4306-RD25M10AN0S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD25M10AN0S
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C