RD25M100T2X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for RD25M100T2X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD25M100T2X/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD25M100T2X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD25M100T2X/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Grøn
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
20-24 AWG
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C