RD15M10ANEX/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for RD15M10ANEX/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD15M10ANEX/AA
DigiKeys varenummer
4306-RD15M10ANEX/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD15M10ANEX/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C