RD15M100E2Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 21
Billede for RD15M100E2Z er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD15M100E2Z
DigiKeys varenummer
4306-RD15M100E2Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD15M100E2Z
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C