PCD50S98S0T20/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCD50S98S0T20/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCD50S98S0T20/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-PCD50S98S0T20/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD50S98S0T20/AA-15
Beskrivelse
PCD50S98S0T20/AA-15
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C