PCD50M98S0T2C-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCD50M98S0T2C-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCD50M98S0T2C-14
DigiKeys varenummer
4306-PCD50M98S0T2C-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD50M98S0T2C-14
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C