PCD25S98S00X/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCD25S98S00X/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCD25S98S00X/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-PCD25S98S00X/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD25S98S00X/AA-15
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C