PCD25M98S0T20/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for PCD25M98S0T20/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PCD25M98S0T20/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-PCD25M98S0T20/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCD25M98S0T20/AA-15
Beskrivelse
PCD25M98S0T20/AA-15
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C