ORD37M10GVL0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ORD37M10GVL0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ORD37M10GVL0/AA
DigiKeys varenummer
4306-ORD37M10GVL0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ORD37M10GVL0/AA
Beskrivelse
ORD37M10GVL0/AA
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C