ORD25M10000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ORD25M10000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ORD25M10000
DigiKeys varenummer
4306-ORD25M10000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ORD25M10000
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C