ORD25F10ZE0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ORD25F10ZE0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ORD25F10ZE0/AA
DigiKeys varenummer
4306-ORD25F10ZE0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ORD25F10ZE0/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C