ORD25F10000/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 21
På lager: 36
Billede for ORD25F10000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ORD25F10000/AA
DigiKeys varenummer
4306-ORD25F10000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ORD25F10000/AA
Beskrivelse
ORD25F10000/AA
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C