ODD78M4B30T0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 35
Billede for ODD78M4B30T0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD78M4B30T0
DigiKeys varenummer
4306-ODD78M4B30T0-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD78M4B30T0
Beskrivelse
ODD78M4B30T0
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
78 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,314" (7,98mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
4
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
5 (DD, D) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C