ODD62M10GE0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 17
På lager: 0
Billede for ODD62M10GE0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD62M10GE0
DigiKeys varenummer
4306-ODD62M10GE0-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD62M10GE0
Beskrivelse
ODD62M10GE0
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, kabelklemme, monterings hardware, afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) høj tæthed
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C