ODD44M50000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD44M50000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD44M50000
DigiKeys varenummer
4306-ODD44M50000-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD44M50000
Beskrivelse
ODD44M50000
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C