ODD44F4R700X-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD44F4R700X-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD44F4R700X-14
DigiKeys varenummer
4306-ODD44F4R700X-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD44F4R700X-14
Beskrivelse
ODD44F4R700X-14
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,314" (7,98mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
3
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C