ODD26F4R8N0X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD26F4R8N0X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD26F4R8N0X/AA
DigiKeys varenummer
4306-ODD26F4R8N0X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD26F4R8N0X/AA
Beskrivelse
ODD26F4R8N0X/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,314" (7,98mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal rækker
3
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C