ODD15M4R8N00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD15M4R8N00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD15M4R8N00
DigiKeys varenummer
4306-ODD15M4R8N00-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD15M4R8N00
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,314" (7,98mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
1 (DE, E) høj tæthed
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C