ODD15F4R8N0X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD15F4R8N0X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD15F4R8N0X
DigiKeys varenummer
4306-ODD15F4R8N0X-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD15F4R8N0X
Beskrivelse
ODD15F4R8N0X
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,314" (7,98mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C