ODD104M210Y0X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for ODD104M210Y0X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ODD104M210Y0X
DigiKeys varenummer
4306-ODD104M210Y0X-ND
Producenter
Producentens varenummer
ODD104M210Y0X
Beskrivelse
ODD104M210Y0X
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
104 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
5
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
6
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C