Billede for MMIP12W12F0000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMIP12W12F0000/AA
DigiKeys varenummer
4306-MMIP12W12F0000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MMIP12W12F0000/AA
Beskrivelse
MMIP12W12F0000/AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Position Hus til hunfatninger Stikforbindelse Blå Frithængende (In-Line) Backplane
Kategori
Antal positioner
12
Producenter
Amphenol Positronic
Afstand
0,308" (7,83mm)