Billede for MD50M3S200S-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD50M3S200S-15
DigiKeys varenummer
4306-MD50M3S200S-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD50M3S200S-15
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C