MD50F5R80V50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 31
Datablad
Billede for MD50F5R80V50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD50F5R80V50
DigiKeys varenummer
4306-MD50F5R80V50-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD50F5R80V50
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C