MD50F320000/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MD50F320000/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD50F320000/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-MD50F320000/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD50F320000/AA-15
Beskrivelse
MD50F320000/AA-15
Detaljeret beskrivelse
50 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C