MD37F30000/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 6
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Billede for MD37F30000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD37F30000/AA
DigiKeys varenummer
4306-MD37F30000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD37F30000/AA
Beskrivelse
MD37F30000/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
2
Farve
Sort
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Dielektrisk materiale
Polyamid (PA), Nylon
Kontakttype
Signal
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C