MD25M5R200Z/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MD25M5R200Z/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD25M5R200Z/AA
DigiKeys varenummer
4306-MD25M5R200Z/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD25M5R200Z/AA
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C