MD15M50000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
Billede for MD15M50000 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD15M50000
DigiKeys varenummer
4306-MD15M50000-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD15M50000
Beskrivelse
MD15M50000
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Antal positioner
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Spændingsklassifikation
300V
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C