MD15F5R7N0X-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for MD15F5R7N0X-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MD15F5R7N0X-14
DigiKeys varenummer
4306-MD15F5R7N0X-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
MD15F5R7N0X-14
Beskrivelse
MD15F5R7N0X-14
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C